Rada Rodziców



Podsumowanie działalności Rady Rodziców Samorządowej Szkoły w Łagowie w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Rodzice,
koniec roku jest okresem podsumowań i dlatego chcielibyśmy przedstawić podsumowanie naszej działalności za rok 2017/2018.
Na wstępie, pragniemy podziękować Wam Rodzice za zaufanie jakim nas obdarowaliście oraz za pomoc i wsparcie.
Dziękujemy również Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za rok współpracy, a także naszym Paniom w kuchni oraz wszystkim pozostałym pracownikom naszej placówki.
Działalność podjęta przez Radę Rodziców w tym roku, nie była tak aktywna jak w latach poprzednich, ale dzięki Państwa wpłatom:
*dofinansowaliśmy Bal Bajkowy oraz przedstawienie cyrkowe, które odbyły się w naszej szkole
*zakupiliśmy słodkie kosze z okazji Dnia Nauczyciela oraz na zakończenie roku szkolnego
*wsparliśmy grupę uczniów reprezentujących naszą szkołę na wymianie uczniowskiej w Bruggen
*z planowanych wycieczek udała się tylko jedna -Mniszki
*na Dzień Sportu zakupiliśmy kukurydzę, lody ,batony oraz medale dla zwycięzców Regat
*zakupiliśmy nagrody na konkurs ,,Najmilsza uczennica i najmilszy uczeń" organizowany przez Samorząd Uczniowski
*ufundowaliśmy słodkie nagrody dla klas, które przez cały rok szkolny uzbierały największą ilość punktów
*a dzięki lokalnym darczyńcom zakupiliśmy niespodzianki na loterię, która odbędzie się na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

 

Być może nie wszystko nam się udało.
Raz jeszcze dziękując wszystkim życzymy spokojnych, słonecznych i udanych wakacji.
Zarząd Rady Rodziców

 


Zarząd Rady Rodziców

Samorządowej Szkoły Podstawowej w Łagowie

 

Przewodnicząca - Anna Ostrowska

Zastępca - Justyn Domżalski

Skarbnik - Anna Klebieko

 

 

 

 

 

Trójki klasowe

 


SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Klasa 1 Alicja Okulska                                                     Klasa 2 Halina Dworak

1. Kamińska Agnieszka                                                      1. Białczak Agnieszka

2. Maciej Górny                                                                  2. Lutyńska Katarzyna

3. Łużyńska Anna                                                               3. Michalski Sylwia


Klasa 3a Elżbieta Słowikowska-Grobelny                     Klasa 3b Mariola Rutkowska
1. Płotecka Danuta                                                             1.  
2. Bowycz Łukasz                                                               2. 
3. Mieżeń Patryk                                                                 3.


Klasa 4a Dorota Ozorowska                                             Klasa 4b   Alina Masalska-Pietrasz          

1. Kliszcz Mirosława                                                            1. Ostrowska Anna
2. Roguszka Justyna                                                           2. Nowicka Marzena
3. Malak Wioleta                                                                  3. Pasińska Wioletta


Klasa 5 Grażyna Machacka                                               Klasa 6 Beata Popa

1. Karkosz Justyna                                                              1. Biskup Ilona
2. Macioszek Katarzyna                                                       2. Leżnina Olga
3. Adaśko Ewelina                                                               3.  Sinicka Paulina       

 

Klasa 7 Dariusz Świerkowski                                                       

1. Domżalski Justyn

2. Niewiarczuk Oksana

3. Zdanowicz Emilia

 



GIMNAZJUM

 

II A Szewczyk Jolanta                                          II B Szewczyk Bogusław

1. Komin Waleria                                                    1. Sikora Mariola

2. Dziurla Joanna                                                    2. Białczak Agnieszka

3. Swędra                                                                3. Łazar Katarzyna

 

 

III A Topolski Andrzej                                              III B Temniuk Małgorzata

1. Klebieko Anna                                                     1. Aftyka Sławomir

2. Węcburgiel Alina                                                  2. Kamińska Agnieszka

3. Sztobska Izabela                                                 3. Graczyk Henryka