WydarzeniaDnia 15.01.2017 r. w Łagowie odbyło się finałowe granie XXV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Wśród wielu wolontariuszy z naszej szkoły nie mogło oczywiście zabraknąć harcerzy z drużyny „Zielony Płomień”, którzy już od godziny 9:00 zbierali pieniądze na szczytny cel.
W tym roku Sztab WOŚP w Łagowie uzbierał ponad 13 000 zł, a pieniążki trafiły na oddziały pediatryczne w całej Polsce oraz na polepszenie warunków życia seniorów.
My harcerze ZHP „Zielony Płomień” gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i o jeden dzień dłużej, czuwaj!


Dnia 11.11.2016r. w kościele w Łagowie odbyła się Msza Święta z okazji Dnia Niepodległości, podczas której reprezentanci drużyny pełnili straż przy sztandarze.

 


Czuwaj!
Dnia 27.10.2016r. drużyna harcerska „Zielony Płomień” wybrała się na cmentarz niemiecki na Sokolej Górze w Łagowie. Harcerze porządkowali miejsce pamięci po zmarłych. W tym dniu gościnnie zawitała do nas Róża – koleżanka jednej z harcerek, aby pomóc nam w porządkach i poćwiczyć z nami podczas harcerskiej musztry.


Czuwaj!

Dnia 13.10.2016 r. w ZE w Łagowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Harcerki złożyły nauczycielom życzenia, a cała drużyna harcerska zaśpiewała dla nich balladę „Szara Lilijka”, do której przygrywała na gitarze nasza uzdolniona muzycznie harcerka – Magdalena Rządkowska.