Oferta zajęć 2016/2017



Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki w roku szkolnym 2016/2017

 

Zajęcia dodatkowe - kółka

 

1. Biskup Zajęcia sportowe
2. Dąbrowska Kółko miłośników książki
3. Dworak Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze; Zajęcia muzyczne
4. Grzegorczyn Zajęcia opiekuńcze;  Harcerstwo
5. Jakubiak  Kółko gitarowe
6. Machacka  Koło matematyczne-GIM;  Zajęcia wyrównawcze SP i GIM
7. Narwojsz  Koło angielskiego; Wyrównawcze przed egzaminem
8. Okulska  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze; Logopedia
9. Okulski  Koło komputerowe  SP; Koło komputerowe  GIM
10. Ozorowska  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze; Koło muzyczne - zespół SCERCO
11. Pietrasz  Koło polonistyczne  klasy IIA i II B; Wyrównawcze przed egzaminem 
12. Popa  Koło teatralne; Logopedia
13. Rutkowska  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze; Koło artystyczne
14. Rybicka  Koło gimnastyczne;  Koło plastyczne
15. Rzymanek  Koło niemieckiego
16. Sawicka  Klasa IV-godzina angielskiego; Zajęcia opiekuńcze
17. Siemoniak  Koło historyczne; Świetlica 
18. Grobelny  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze; Kółko plastyczne
19. Szerwiński  Koło biblijne
20. Szewczyk J. Koło polonistyczne; Wyrównawcze przed egzaminem
21. Szewczyk B. Koło fizyczne;  Koło matematyczne
22. Świerkowski Koło chemiczne; Koło biologiczne
23. Temniuk  Koło geograficzne; Koło biblijne
24. Tepfer  SKS tenis stołowy, piłka nożna
25. Topolski  SKS koszykówka, piłka nożna;  SKS LA
26. Wachowiak  Koło niemieckiego; Wyrównawcze przed egzaminem
27. Wochanka Zajęcia z matematyki
28. Bubnowska Zajęcia taneczno – artystyczne, dwie grupy wiekowe zespołu OCH
29. Konstanty Sekcja Judo z podziałem na grupy wiekowe
30. Boczkowski Szkółka piłkarska Lecha Poznań
31. Bowycz Zajęcia piłkarskie – szkółka Iskry Łagów
32. Biskup Zajęcia sportowe dla najmłodszych - MultiSport

 

 


Wycieczki

 

Wyjście na pocztę

Wycieczka do Gdańska, Gdyni, Sopotu Malborka     3 dni

Wyjazd do Świebodzina – spektakl muzyczny „Dzwonnik z Katedry Notre Dame”

Wyjazd do Świebodzina – spektakl muzyczny „Dzwonnik z Katedry Notre Dame”

Wyjazd do Świebodzina – przedstawienie teatralne

Wyjazd do Gorzowa Wlkp.- spektakl teatralny „Moralność pani Dulskiej” oraz wizyta w kręgielni „Słowianka”

Wyjazd do Zielonej Góry – kino i pobyt na basenie

Wyjazd do Zielonej Góry – kino i sala trampolin „Skoko-Loco”

Wyjazd na Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt – Świebodzin

Wycieczka do Drezna – zwiedzanie miasta, jarmark bożonarodzeniowym – 12.XII.2017r.

Wyjazd na Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – Radoszyn

Wyjście z okazji Mikołajek – Pod Lipami

Noc wróżb – całonocna impreza na terenie szkoły

Wyjazd do Zielonej Góry – kino i sala trampolin „Skoko-Loco”

Wyjazd na Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej – Zbąszynek

Wyjście restauracja „Pod Lipami” – integracja grupy klasa IIIB

Wyjście do przedszkola – Przedstawienie Jasełkowe

Wyjazd Świebodzin – spektakl profilaktyczny o AIDS

Wyjazd do Zielonej Góry – kino film „Azyl” i sala trampolin „Skoko-Loco”

Wycieczka do Berlina – Tropical Islands – 28.III.2017r.

Wycieczka do Berlina – Tropical Islands –10.IV.2017r.

Wyjazd na konkurs recytatorski do Świebodzina

Wyjazd na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców – Świebodzin

Wyjazd do Świebodzina na konkurs teatralny PRO ARTE 2017

Wyjazd do Łaska – Kalina – klasy 3a i 3b – 2 dni

Wyjazd do Zielonej Góry – kino, galeria i park trampolin „Skoko-Loco”

Wyjazd na Powiatowe Eliminacje Lubuskiej Olimpiady w Lekkiej Atletyce – Świebodzin

Wyjście na spotkanie autorskie do Biblioteki Gminnej – A. Onichimowska

Wyjazd Rokitno, Gościkowo

Wyjazd do Świebodzina – wyjazd zespołu OCH – PRO ARTE 2017

Wyjazd do Ochli

Wyjazd do Gorzowa i Nietoperka – spektakl w filharmonii gorzowskiej „Pinokio”

Wyjazd do Gorzowa i Nietoperka – spektakl w filharmonii gorzowskiej „Pinokio”

Wyjście do Amfiteatru – Podzamcze – Turniej Rycerski

Wyjazd na Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA – Sulęcin

Wyjazd na konkurs teatralny – Nowa Sól

Wyjście – ulice naszej miejscowości – prezentacja projektu edukacyjnego „Cuda naszej gminy”

Wyjazd do Zielonej Góry – przedstawienie teatralne „Bestia”

Wyjazd do Łaska – Kalina – klasy IIIA i IIIB – 3 dni

Gimnazjada LA – Słubice           

Wyjście - Łagowski Park Krajobrazowy

Biwak Lubrza – 2 dni

Biwak Krzeczkowo – 2 dni

Wyjście do Parku Zamkowego i pizzerii

Wyjście - zwiedzanie Łagowa, park linowy

Wyjście – spacer wokół Jeziora Łagowskiego

Wyjście – zabytki Łagowa (Kościół, Zamek, Bramy) i ciekawe miejsca Podzamcze, Sokola Góra, Amfiteatr

Wyjście – rowerki wodne – Jezioro Trześniowskie

Wyjście – spacer-  Park Zamkowy

 Wyjście – zabytki Łagowa (Kościół, Zamek, Bramy) i ciekawe miejsca Podzamcze, Sokola Góra, Amfiteatr

Wyjście – zwiedzanie Łagowa, pobyt nad jeziorem

 

 


Zajęcia specjalistyczne

 

Indywidualne zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

Nauczanie indywidualne

Terapia pedagogiczna

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Gimnastyka korekcyjna 


Stypendia dyrektora i wójta

 

Bartosz Bąk                stypendium Wójta Gminy Łagów za wyniki w nauce

Hanna Sikora              stypendium Wójta Gminy Łagów za wyniki w nauce

Karolina Łazar            stypendium dyrektora SSP w Łagowie  za wyniki w nauce

Klaudia Hamik           stypendium dyrektora SSP w Łagowie za wyniki w nauce

Natalia Ostrowska    stypendium dyrektora SSP w Łagowie za wyniki w nauce

Patrycja Ozorowska stypendium Wójta Gminy Łagów za wyniki w nauce

Paweł Łazar               stypendium dyrektora SSP w Łagowie za wyniki w nauce

Weronika Dudek         stypendium dyrektora SSP w Łagowie za osiągnięcia sportowe 

y>